Masz pytanie?

Wydarzenia

Aula » Wydarzenia

04 marca 2018

"Basia sama w domu, czyli moje najgorsze święta"

08 kwietnia 2018

"Dwie morgi utrapienia"

www.marekrebacz.pl

 

Razem dla Mirka

11.02.2017r. w auli Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej miało miejsce szczególne wydarzenie. O godz. 17:00 rozpoczął się spektakl charytatywny pt. Zemsta. Dziękujemy tym wszystkim, którzy zechcieli poświęcić swój cenny czas i spędzić z nami ten wyjątkowy wieczór. Jesteście wspaniali - dziękujemy za każde miłe słowo, za uśmiech, za wszystkie datki, które tak chętnie wrzucaliście do puszek.
DZIĘKI WAM, DRODZY GOŚCIE, NA REHABILITACJĘ MIRKA UDAŁO SIĘ UZBIERAĆ 15 524,56 ZŁ!!!

Serdeczne podziękowania dla organizatora i współtwórców tego wydarzenia: Dyrekcji SP nr 2 w Bielsku-Białej, Zarządu Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja w Bielsku-Białej, Fundacja "Serca dla Maluszka" . Bez Waszej życzliwości niewiele moglibyśmy zdziałać.
Szczególne ukłony dla Dyrekcji i Artystów Teatr Bohema za wspaniały spektakl i 100% bezinteresowność.
Nie zapominamy oczywiście o tych wszystkich fantastycznych osobach, które przygotowały ciasta, ciasteczka, wykonały lub podarowały przedmioty na aukcję, pomagały przy organizacji całego wydarzenia. Okazaliście się nieocenionym wsparciem.

Dla nas wszystkich to był szczególny dzień. Dzień dobrej energii, życzliwości, hojności i uśmiechu. To był dzień, w którym byliśmy RAZEM DLA MIRKA!

ANDROPAUZA 2

16 kwietnia 2016

godzina 19:00

Opis spektaklu

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com

 Logo

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała