Masz pytanie?

BIELSKA SCENA STAND-UP spotkanie 5

Wydarzenia » BIELSKA SCENA STAND-UP spotkanie 5

12.01 2023

Bielska Scena Stand-Up
Aula Reja
czwartek 12.01.2023 godz. 19:00
Skiba ciągle na wolności i Sawka jako przystawka.

 


Krzysztof Skiba i Henryk Sawka - stand-up na ostro, bez cenzury, ale za to z niespodziankami.


Lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek SKIBA (autor piosenek takich jak Makumba, Berlin Zachodni, Dres czy Świat według Kiepskich) w ponad godzinnym monologu opartym na własnej burzliwej biografii. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych...jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej. Z programu dowiadujemy się jak będąc gwiazdą nie zostać alkoholikiem czy jak udzielać wywiadów nie mając nic do powiedzenia. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym.


Henryk Sawka znakomity rysownik i satyryk. Laureat najbardziej prestiżowych nagród: "Złotej Szpilki" i "Złotego Medalu Satyrykonu". W 2020 roku ustanowił Rekord Polski w rysowaniu rysunków na czas, wykonując ich 61 w godzinę.


Wnikliwy obserwator sceny politycznej i obyczajów Polaków.


Miłośnik tenisa i jeździectwa - Mistrz Polski Artystów w Ujeżdżeniu. Założyciel zespołu "Sawka Klezmer Band". Autor tekstów satyrycznych i parodii, felietonów radiowych "Panie Sawka weź Pan to narysuj", filmów rysunkowych "Po szkle… malowane", "#paniesawka", "Blok rysunkowy", "Tydzień z głowy" czy "Cooltura w czasie zarazy". Komentator "Szkła kontaktowego" w TVN24. A do tego nieokiełznany i nieprzewidywalny żywioł sceniczny. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

 


Gospodarz sceny: Piotr Skucha

 

Bilety: 60 i 70 zł dostępne tylko online na portalu www.kupbilecik.pl
Aula Reja, Bielsko-Biała, ul. Frycza-Modrzewskiego 12

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com

 Logo

Towarzystwo Szkolne im. M. Reja

 

A. Frycza Modrzewskiego 12

43-300 Bielsko-Biała